Monedha

Jaguar Pace

In stock
Jaguar Pace Cologne nga Jaguar, Shkoni në një udhëtim me nuhatje me kolonjën Jaguar Pace. Kjo aromë u lëshua në vitin 2016 dhe u bë një hit i vërtetë me përzierjen e saj gjallëruese të shënimeve. Në krye të profilit janë aromat e rozmarinës, mollës jeshile dhe specit të zi. Bërthama përbëhet nga lule irisi,...

90.00

Përshkrimi

Jaguar Pace Cologne nga Jaguar, Shkoni në një udhëtim me nuhatje me kolonjën Jaguar Pace. Kjo aromë u lëshua në vitin 2016 dhe u bë një hit i vërtetë me përzierjen e saj gjallëruese të shënimeve. Në krye të profilit janë aromat e rozmarinës, mollës jeshile dhe specit të zi. Bërthama përbëhet nga lule irisi, livando dhe druri kashmiri. Përfundon me një përzierje myshk, patchouli dhe qelibar.

Jaguar është i njohur në të gjithë botën për linjën e veturave luksoze të klasit të parë. Kompania ka një histori të gjatë të pasur që daton që nga viti 1922. Ajo me të vërtetë filloi të shihte sukses pas përfundimit të Luftës së Parë Botërore me fillimin e veturave tërheqëse sportive. Marka bëri ndërmarrjen e saj në industrinë e parfumeve me lançimin e aromës së saj të parë në 1988.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jaguar Pace”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin