Monedha
Sale Product

Bluzë VOLVO V-MOD

In stock
Tregoni besnikërinë tuaj ndaj markës Volvo me këtë bluze me mëngë të gjata, me printimin e saj të guximshëm V. MOD në pjesën e përparme. Prodhuar nga 60 përqind pambuk organik i ricikluar dhe 40 përqind poliester.

83.00 50.00

Përshkrimi

Tregoni besnikërinë tuaj ndaj markës Volvo me këtë bluze me mëngë të gjata, me printimin e saj të guximshëm V. MOD në pjesën e përparme. Prodhuar nga 60 përqind pambuk organik i ricikluar dhe 40 përqind poliester.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bluzë VOLVO V-MOD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin