Monedha

Filxhan Land Rover

In stock
Me një dizajn të thjeshtë dhe të hijshëm, ky filxhan Land Rover Corporate është në dispozicion në të bardhë me logon e gjelbër ovale Land Rover të paraqitur në mënyrë delikate në secilën anë. Së bashku me tiparet mahnitëse të dizajnit ajo gjithashtu krenohet me praktikë, nëse keni nevojë për pijet tuaja që ngrohen, atëherë ky filxhan është i përshtatshëm për mikrovalën dhe për ta bërë më të lehtë pastrimin mund ta vendosni edhe në pjatalarëse. Përfekt për rregullimin tuaj të kafeinës në mëngjes ose një mesdite, filxhani juaj i ri do të duket tamam për në shtëpi apo në zyrë.

25.00

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Filxhan Land Rover”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin